15+3

2 dienas līdz pēdējam rakstiskām pārbaudījumam no kura interesantā veidā bail. Varbūt vienkārši bail no nākošās nedēļas, jo Hansam rīt operācija, kur ceru, ka viss būs labi, jo tik daudz var noiet greizi. Un aiznākošā nedēļa jau būs brīvāka, tikai mutiskais eksāmens. Būs interesantas nodaļas, tad ja izturēšu pārbaudes laiku – dzemdību nodaļa un bērnu nodaļa, kur strādāju vasarā. Vienīgi katrā nodaļā tikai 3 nedēļas.

Vakar vismaz iečillojām pa Boholtu. Bija brīnišķīga, saulaina diena. Beidzot sapratu jogurta saldējumu un sapratu, cik garšīgs ir saldējums ar natur jogurtu. Un jaunu Dakine somu, vēl lielāku. Un gaišāku. Un ar dubultatlaidi.

Boholtā bija arī daudzi holandieši. Tā valoda ir krietni interesanta. Un izruna vācu valodā arī pabriesmīga. 😀 tagad saprotu, kāpēc visi man prasa vai es nāku no Holandes 😉

Trikolors ir lielisks iemidzinātājkaķis. Viņas murrāšana šodien pie papildus 2 stundu miega. Noderīga terapijkaķis personām, kuras iegājušas agro rītu ritmā.

Pagajušo nedēļas nogali bijām Landschaftpark Nord 🙂 svētdienu saulainība. Bijām beidzot aizgājuši līdz parka otram galam, gandrīz līdz IKEA.

Kaimiņos vētras nogāztā egle ir novākta.

Februāris var sākties 🙂 ar Valentīndienu un Karnevālu un visu pārējo 😉

Publicējis

lasmons

Kinesthetic.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s