Vētra

Šodien no rīta mazliet salījām, jo mākoņi berzējās pret kalnu virsotnēm. Tirdziņš bija lielāks, nekā man likas, bet nu salījām tik un tā. Vismaz es jau piektdien paspēju Puerto del Carmenas vietējo tirdziņu apmeklēt, tāpēc viss ir ok. Pēcpusdienā vējš satrakojās un satrakoja arī okeānu. Bijām pastaigāties. Vējā karsti, bezvējā ļoti karsti. Skatīsimies kā būs tālāk, jo Heiko rīt it kā niršana paredzēta, bet ja nesanāk, tad nesanāk.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vakar bijām pasaules malā un arī alās, kur kādreiz bija lava plūdusi, bet tagad dzīvo mazi balti vēzīši. Pasaule ir interesanta. Ja sanāks, rīt vai parīt sanāks pabūt blakus alās, kuras solās būt vēl iespaidīgākas. Pausaules mala ir ex-vulkāna galotne, kur izejot cauri apmeklētaju zālei pēkšņi esi pasaules malā. Uz leju dudzi metri brīvais kritiens. Pretī cita sala, kas apskatāma un pārredzama.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Un protams arī vieta-ciems O(r)zola, kur pamaigojos ar vietējo kaktusu un dabūju bildi, kas izsaka visu. Vieta kā tāda – pasaules mala. Pēdējais miests bezcivilizācijas vidū, kur cilvēki vēl dzīvo autentiski un savā ritmā.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PS. Spāņiem izrādās, ka Netflixā nav Big bang theorie. Ok, man tā pat viņa jāskatās kopā ar Trikoloru.

PSS. Es nevaru noskatīties uz tiem visiem ielas kaķiem šeit. Tā ir lieta, no kā es Vācijā es esmu atradusi un kurai nevajadzētu pasktāvēt neatkarīgi no valsts.

PSSS. Prieks par spāņu saldumiem un jogurtime, kuros ir daudz mazāk cukurs. Garšīgi! DE vajadzētu no tā mācīties.

Publicējis

lasmons

Kinesthetic.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s