Kaktusi un alas

Uz lavas alām beigās neaizgāju, jo iestājās bailes no daudziem cilvēkiem šaurā vietā, kur vēl piedevām bija karsts. Alās esmu bijusi, bet vienmēr ir bijis vēss. Nezinu kā, bet pirmajā šaurajā vietā devos atpakaļ, jo 50 min ekskursiju es tur neizdzīvotu. Bija vienkārši laiks sev, bija laiks izstaigāt prēriju, paralīt ko labu raksta Mr. Creswell, izvējoties.

Pārsteigums: tuksnesis 2 dienu laikā ir apzaļumojies no lietus, kas bija svētdien. Ja iepriekš bija melns un pelēks, tad pēķšņi visi lavas augi ir saņēmušies ūdeni un daud vaļā.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Redzējām daudz kaktusus kaktusu ielejā. Es biju pārsteigta. Tas ir vismaz kādu 20 gadu projekts, jo daudzi kaktusi bija lieli. Un vispār jau tik daudz dažādus kaktusus no visas pasaules iegūt… Unikāli. Un tas viss ņemot vērā vietējos resursus, integrējot lavu kā daļu no kultūras.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Manrikes nams gan nav īsti mans. Māksla jā, bet pārāk tas viss moderns. Kā arhitekts es varu teikt tikai cepuri nost, bet gleznas, zīmējumi man nepatīk. Lavas burbuļ nams ir vienreizīga ideja, bet dažas lietas likās pārāk sterilas.

Restorāns super.

Dienas apkopojums: abi esam sarkani no saules un vēja.

 

Publicējis

lasmons

Kinesthetic.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s