12 Stundas

Dašreiz ir labi vienkārši 12 stundas nogulēt. Vienkārši tā. Ar Trikolora miega hormoniem. Viņa to var ļoti labi. Pa nekti mūs it kā esot apciemojis arī Leo. Bet kamer viņš nebļauj, tikmer es viņu parasti nemanu. Bet viņi pēdejā laikā abi kļuvuši par iekšas kaķiem.

Ir tāds forša ziemas sajūta pamazām. Ar gaismiņām. Svecēm. Un pēdejo zāles pļaušanu šajā gadā. Cerams. Tikai Ziemassvētku komercializācija ir katru gadu ar vien trakāka un katru gadu gribas un es pamazām cenšos samazināt ar vien vairāk visus pričendāļus. Nevajag man neko. Tikai Ziemassvētku džemperus un egli. Kaķi gan tika pie saviem spot-oniem. Nebija viņi laimīgi.

Stokholma-Rīga, 2018

Izrādās, ka man bija jāveic vēl labojumi manā never-ending Maģistra sērijā. Nosūtīju. E-pasts no recenyentes bija labs – nu Tu esi nokārtojusi pēdējo pārbaudījumu, bet nu veic vēl labojumus un tad Tev viss tiks ieskaitīts. Veicu labojumus. Es ceru, ka sāga kaut kad beidzot beigsies, jo pēc tam vēl rezultāti jāiesniedz tālāk un tad varbūt nākoso 2 mēnešu laikā rezultāti tiks apstiprināti Zviedrijā un tad pēc 200Eur un 6 menešiem arī Vācijā. Ko es darīšu ar meģistru tālāk? Ierāmēšu sertifikātu un pielikšu viesistabā pie sienas. Pagaidām neredzu tam nekādu jēgu šeit Vācijā maģistram. Bet tas jau ir kā vienmēr. Sākumā šķiet, ka nav jēga, bet tad jēga rodās… Varbūt tomēr paskatīties ko piedāvā DE darba iespējas. Clēra ir mans piemērs. Jā, mācījās māsu asistntos, tagad strādā Deutsche Bahn ofisā un kāpj pa karieras kāpnēm. Uzņēmību man vajag. No otras puses, man nav iedvesma braukāt uz Disseldorfu un Ķelni. Jā, vilcieni forša lieta, bet nu žēl manu nervu, laika un visbeidzot arī naudas. Sastrēgumi te ir traki. Bet pamazām jāsāk domāt, kas būs pēc 2020.gada augusta. Turpināt strādāt manā slimnīcā? Vai arī kaut kur citur doties?

Publicējis

lasmons

Kinesthetic.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s