Krīze! Krīze! Kāda krīze?!

Daudzi dzīvo ar tādu krīzes sajūtu, ka viss ir briesmīgi un Korona ir šausmīga. Bet kad Tu pajautā kas tieši ir traki un slikti un ko nav iespējams pašlaik izdarīt un veikt, tad nekas jau tāds vēl nav noticis… Jā, slimnīca gatavojas ”sliktākajam”, bet kas tieši ir sagaidāms? Ka intensīvā nodaļa būs pilna? Tā jau tagad ir bieži pilna. Tas ka būs vairāk pacienti? Tagad slimnīca ir ļoti tukša un nāk tikai tādi, kuri nevar palikt mājās. Nevar iet ārā? Var iet ārā, tikai ne baros. Ģimenes joprojām var iet ārā kopā, lai cik lielas vai mazas tās būtu. Nevar vairs ganīties pa veikaliem baros vazāties un šmotkas pirkt.

Ir arī sava pozitīvā puse. Kaķiem ir pilnas dienas serviss. Man ir piespiedu brīvprātīgā kursa darba raksīšana nākoso 2 nedēļu garumā. Varēšu leo apdrošināšanas papīrus un ceļojuma apdrošināšanas papīrus savest kārtībā (54Eur par lidojumu man un Heiko uz Sofiju un atpakaļ… nu ja pazaudēšanu, tad pazaudēšu). To do sarakstu varēšu izpildīt.

Visi skrien kā traki, pērk dezinfekcijas līdzekļus un maskas. Bet vai kāds atver logu un izvēdina telpas kārtīgi regulāri? Nē, tas nav stilīgi. Roberta Kocha institūts telpu vēdināšanu ir minējis katrā savā ieteikumā, bet vai kāds lasa officiālos ieteikumus? Nope. Vai kāds no preses un medijiem padod tos tālāk? Nope. Liekas, ka veselais saprāts ir zaudējis cīņā ar panikas cēlājiem.

Vēl viens izpratnes jautājums ir Corona pozitīvis un Corona saslimušas personas. Personas, kuras ir notestētas Corona pozitīvi, ne vienmēr ir slimas. Vai arī ir ar ļoti viegliem saaukstešanās simptomiem. Daži tiek pie testa tikai, jo ir bijuši kontaktā… un ir pozitīvi bez jebkādiem simptomiem. Ir maldinoši šādas personas saukt par ”saslimušajiem”.

Secinājums: Keep calm and carry on.

Publicējis

lasmons

Kinesthetic.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s