Krīze. Jā. Bet vai Koronas?

Atvaļinājums iet uz beigām. Pagajušajā nedēļā man vēl bija iedvesma kaut ko darīt pa māju un ņemties, bet šonedēļ bija jau grūtāk sevi auspowern un iedvesma bija noplakusi, problēmas ar gulēšanu. Visi runā joprojām par K. Bet liekas, ka neviens neko nelasa. Panika. Krīze. Tikai 0,1% populācija skarta. Es nevienu nepazīstu kurš ir skarts. 80 tūkstošu pilsetā 40 pacienti, kādi 10-15 jau atzīti, ka izveseļojušies. Ir uzskats, ka slimnīcas ir ”pārpildītas”, bet vismaz mūsu slimnīcā nekas nenotiek. Pat tas, kas parasti notika… nekas ir nekas. Cilvēki, kas citos apstākļos cīnās un darās, tagad ir iebaidīti, nobijušies, neko nesaka. Liekas, ka pamazām pārvēršamies par ”Lielā brāļa” sabiedrību, kur brālis redz un kontrolē katru mūsu kustību. Izdoma par aplikācijām, kas sekotu katras personas pārvietošanai un ziņotu par potenciālu kontaktu ar K saslimušu personu. Ģeniālie speciālisti, kuri iesaka lietot maskas ik katram un visu laiku esot ārpus mājas, jūs neesat redzējuši kā tās maskas tiek bīdītas turpu un šurpu, kā tiek bakstīts sejās, kā dažiem maskas jau ir apvēlušās un brūnganas… nu es tur terapeitisko vai profilaktisko effektu neredzu.

Trikolors nelaimīgs, jo viņai ir diētiskā barība. Viņai negaršo. Nevar samierināties. Bet ar katru jaunu barību viņai pirmās 3 dienas iet traki. Pēc tam samierinās un viņai tagad garšo visas iepriekšējās diētiskās barības. Vakarnakt mēs abas slikti gulējām.

Kaut kas pozitīvs: visam iespējamajam ir samainītas vasaras riepas. No rītdienas sākas šeit vasara (vāciešiem tas skaitās pavasaris) un svētdien mēs grillējam. Leo vēdera darbības uzlabojošās zāles tika izmēģinātas un darbojas. Bet laikam no rītdienas vasaras sākšanās abus monstrus redzēšu ļoti maz, kā jau vasarā. Verneram (melnajam, izkastrētajam) joprojām sāp sirds par to, ka viņš ir izkastrēts un viņš regulāri nāk izkliegt savu sāpi uz mani. Viņš ir skaļš un ļoti runātīgs kaķis.

Publicējis

lasmons

Kinesthetic.

Komentārs par “Krīze. Jā. Bet vai Koronas?”

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s