Second Hand

No nākošās nedēļas 2 nedēļas mācīības no mājām, jo skolai ir paranoja vai arī nav iedvesma atsākt mācības ierastajā režīmā. Pēdējais teorijas bloks pirms eksāmeniem. Tad nu pēdējo nedēļu vairāk vai mazāk pavadīju stellējot kopā savu jauno darba vietu Trikolora istabā, kas vēlāk pēkšņi izrādījās arī Leo istaba. Interneta sarīkošana vien paņēma mazliet nervus un viena 10 metrīga kabeļa vietā viesistabā pietiktu ar 3 m kabeli. Diena, kad cilvēki var uz ielas nolikt līdzņemšanai mēbeles bija ļoti produktīva un atrisināja visas manas mēbeļu sagādāšanas problēmas. Neredzu iemeslu doties uz IKEA, stāvēt rindā, iepirkt mēbeles, kuras īsti nav plānotas un kuras ilgtermiņā nav paredzētas. Jā, pēc vietējās likumdošanas tā skaitās zādzība, jo neviens it kā nedrīkst āra izliktās mēbeles ņemt līdzi, bet nu second hand ir dabai draudzīgāka.

Brīnišķīga nedēļa ar tikai 2 darba dienām. Nu jā, par to arī strādāju visu pēdejo nedēļu bey brīvdienām. Ups, izrādās, ka man bija īss kontakts ar pacientes māti, kura vēlāk izrādījās Korona pozitīva, bet man bija maska un kontakts bija tiešām īss. Tagad jāpilda dienasgrāmata bez jebkādām konsekvencēm, jo man ir ik pa laikam temperatūra paaugstinājusi jau vienmēr bijusi, un arī tagad ir. Bet nu labi, es pildu savu koronas dienasgrāmatu un viss ir bumbās. Visas iesaistītās puses ir lietas kursā par manām temperatūrām un labi ir.

Jā, krīze šeit jorojām nav. Vismaz no 7.maija bērnu spēļu laukumi būs atvērti. Beidzot! Te galvenais bija atvērt mēbeļu veikalus, kur vienlaicīgi slēgtās telpās uzturas simptiem cilvēku, bet bērnu spēļu laukumi svaigā gaisā bija tabū. Es esmu mazliet par un mazliet pret maskām, bet šķiet, ka ar tām būs jāsadzīvo ilgāku laiku. Jānogaida, kamēr katram būs 10 dažādas sagādātas un tad es sagādāšu masku sev. Katru dienu masku nēsāt 8 stundas darbā ir izaicinājums, tapēc man ir loop šalle mutes un deguna nosegšanai.

Publicējis

lasmons

Kinesthetic.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s