Lietus, riepu maiņa un dzīve

Pāris dienas brīvas. No vienas puses darbs ir interesants un kad esmu ieksā, tad esmu iekšā. No otras puses, pāris murgi un vispārēja nepatika pret dažiem organizatoriskiem aspektiem. Bet redzēs kā būs tālāk. Mainīt dzīvē es varu vienmēr kaut ko. Bet pa to laiku riepu maiņas un gara ‘to do’ liste. Man patīk būt mājās. Un foto siena ir zila nokrāsota. Pāris bildes vēl trūkst, bet tas arī stāv manā ‘to do’ listē.

Kaķiem jāierīko ziemas patvērumu. Ežu problēma laikam it kā ir atrisināta. Man šķiet, ka vecākais ezis laikam bija vecs, vismaz viņš vairs šeit neparādās. Viņam arī bija tā kakla ”pazīme”, kas liecina, ka viņš noteikti ir pavecs un ne tik labi barots. Bet dabā tā notiek un ir jau arī jaunā paaudze. Ežu cietoksni es gatavoju jau no pavasara cerībā, ka tur būs gan pietiekami daudz barības bāzes (kukaiņi), gan pietiekami daudz materiāli ziemas guļai. Lietus sezona ir šeit. Nezinu, kad tieši sāksies ežu ziemas miegs.

BKUS piedāvā tālākizglītības kursu bērnu ķirurģijā. To pašu visu es varētu jau arī kaut kur izlasī, bet man vajag citu perspektīvi aprūpei. Šeit daudzas lietas šķiet pārāk vispārīgas.

Autors: lasmons

Kinesthetic.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: