Rēzekne

Ir atkal nez cik projekti vienlaicīgi, bet tā nav ne pirmā, ne pādējā reize mana dzīvē. Pa nedēļas nogali jāuzraksta neskaitāmi e/pasti. Maģistra darba tēmu gribu beidzot noskaidrot, bet BIORa pirmā uzrunātā neatbild, tad jāmeklē nākošā persona, kuru uzrunāt. Māsu skolas internacionālajās dienās kā runātāja piedalīšos. Tad vēl haoss ar māsu izglītības atzīšanu Latvijā, bet tam laikam visizdevīgak pieķerties tikai tad, kad dabūšu konferences 2 apsolītos kredītpunktus. Nezinu kā pa vidam visam vakar izdevās izlasīt vēl vienu Bridžetonu grāmatu. Brīdinājums – tās grāmatas rada atkarību.

Uz Latviju netiku aprīlī, netikšu arī maijā, bet vismaz ir 30 virsstundas, un visas cerības uz jūniju, bet darba plāns jūnijam paradīsies tikai nākošajā nedēļā. Latvijā apmeklējamo vietu sarakstā pārsteidzoši ir nonākusi Rēzekne, par kuru nekad nebiju aizdomājusies, īsti nezināju, kur tā atrodas. Ar Elīnu nākošais merķis atrast kartē ir Preiļus. Bet Krēta izskatās cerīgi. No otras puses, Kipra arī izskatījās cerīgi, bet Kipra tika svītrota. Vēl viena ceļojuma gramata plauktā, kas pagaidām netiks izmantota, vismaz es to neizmantošu, bet Heiko paspēja jau izlasīt.

Pa vidam, kristala glāžu transports un mazgāšana, daudz nakts maiņas, krācoša Trikolore, Leo, kuram atkal ir problēmas ar veselibu, bet viņš neies jau man stāstīt kādas tieši. Tomātu projekts arī jāvirza tālāk.

Autors: lasmons

Kinesthetic.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: